مجموعه آبادیس شما را به خرید بهترین میز عسلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم میز جلو مبلی لاکچری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات میز جلو مبلی باکیفیتمراکز معتبر خرید میز جلو مبلی لاکچری

امروز ما در مورد آن عنصر تزیینی اساسی در همه خانه ها صحبت می کنیم و این چیزی نیست جز میز جلو مبلی لاکچری. آن میز عسلی که همیشه جلوی مبل می رود و عملکرد آن را کامل می کند. برخی از آن به عنوان تزئین استفاده می کنند، اما اکثریت قریب به اتفاق از آن برای قرار دادن پاها روی آن برای راحتی بیشتر یا ناهار و شام هنگام تماشای تلویزیون استفاده می کنند.

فروش مستقیم میز جلو مبلی لاکچری

مشخصات میز جلو مبلی باکیفیت

مشخصات میز جلو مبلی باکیفیت

ارتفاع و عرض قابل تنظیم

تنظیم ارتفاع ویژگی بارز این مدل ها است ، آنها به فضاهای کاری امکان انعطاف پذیری بیشتر و امکان انطباق آنها با محیط های مختلف را می دهند. این نوع میزها به احساس و نشستن بهتر افراد کمک می کنند.

سازگاری آسان با محیط های مختلف

تطبیق پذیری این میزها امکان سازگاری آسان با فضاهای کاری مختلف، از دفاتر شخصی گرفته تا فضاهای همکاری و اتاق های جلسات را فراهم می کند. اما توصیه می شود که از آنها در مناطقی که فضای کافی دارند استفاده شود. دلیل موارد فوق کاهش عملکرد و بهره برداری کامل از مزایایی است که یک جدول ارتفاع قابل تنظیم می تواند به ما بدهد.

گزینه ای برای کار به صورت نشسته یا ایستاده

همانطور که در موارد دیگر نیز اشاره کردیم، ارگونومی به دنبال ارائه گزینه هایی برای بهبود کارمندان با محیط کار است. خستگی و ساعت های طولانی نشستن جلوی کامپیوتر می تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود. میزهای قابل تنظیم ارتفاع باعث می شوند که به راحتی بتوانید به حالت ایستاده، استراحت و کشش عضلات قرار بگیرید تا از تنش جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که وضعیت بد بدن و نشستن طولانی مدت دلیل اصلی آسیب های اسکلتی عضلانی است.

 مکانیزم تنظیم الکترونیکی

ویژگی مهم دیگر برای در نظر گرفتن این مدل ها این است که برای دستیابی به مکانیسم ارتفاع نیازی به انجام آن به صورت دستی یا استفاده از نوعی نیرو نیست.

مواد ساخت

بیشتر مبلمان ارگونومیک تحت استانداردهای دقیق کیفیت تولید می شوند و مطابق با BIFMA، موسسه تولید مبلمان، به سطح بالایی از پایداری پاسخ می دهند. برخی از طرح ها حتی از استفاده از پیچ و موادی که می توانند ماده شیمیایی آزاد کنند، جلوگیری می کنند، بنابراین استفاده از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم معمول است. آنها همچنین کابل یا موتور در معرض خطر ندارند که می تواند خطری را برای کاربر به همراه داشته باشد.

ماندگاری

هیچ کس نمی خواهد مبلمانی بخرد که دو یا سه سال دوام داشته باشد. بهتر است مبلمان با دوام خریداری کنید که بتوانید مدتها از آنها استفاده کنید. از آنجایی که شما روی آنها سرمایه گذاری می کنید، حداقل سرمایه ای است که در طول سال از آن استفاده خواهید کرد.

آسان تمیز می شود

ویژگی دیگری که می توانیم از یک مبلمان بخواهیم مربوط به نظافت است. مبلمانی که به راحتی تمیز مي شوند مطلوب است، اگرچه درست است كه مواد خاصی وجود دارد كه باید با دقت زیادی با آنها رفتار شود. در حقیقت، توصیه می شود برچسب محصولات تمیزکننده را بخوانید تا بدانید روی چه موادی می توان استفاده کرد و روی کدام مواد بهتر است که آنها را استفاده نکنید. اگر شک دارید، همیشه می توانید یک آزمایش کوچک روی یک قسمت نامرئی انجام دهید.

مراکز معتبر خرید میز جلو مبلی لاکچری

مراکز معتبر خرید میز جلو مبلی لاکچری مجموعه ما یکی از معتبر ترین مراکز خرید میز جلو مبلی می باشد. محصولات این مرکز ما به دنبال ایجاد عنصر تمایز در محیط های کاری و فراهم آوردن موارد ضروری برای عملکرد هر چه بیشتر محیط هستند. تعداد کمی از مبلمان در یک خانه به اندازه میز قهوه استفاده می شود. به همین دلیل است که انتخاب میز قهوه خوری مناسب، هر چقدر هم که به نظر برسد، تصمیمی آسان نیست و باید زیبایی شناسانه باشد، اما کاربردی باشد و یافتن آن همیشه آسان نیست.

طاهره لطیفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آبادیس شما را به خرید بهترین میز عسلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *