مجموعه آبادیس شما را به خرید بهترین میز عسلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی میز جلو مبلی دو طبقه

آنچه در این مقاله می خوانید...

3 مورد از مزایای میز جلو مبلی اسپرتقیمت روز میز جلو مبلی دو طبقه

میز جلو مبلی یکی از اصلی ترین ملزومات هر مبلمانی است که روبروی آن قرار می گیرد. اما اگر تصمیم به خرید کلی این محصول را دارید، به شما میز جلو مبلی دو طبقه را پیشنهاد می کنیم که فضای بیشتری را نسبت به میزهای دیگر داشته و در ضمن جلوه زیباتری را به مبلمان می بخشد. یکی از مزیت های خوب این محصول این است که با هر سبک مبلمان، اعم از کلاسیک و مدرن، هماهنگی دارد.

خرید کلی میز جلو مبلی دو طبقه

3 مورد از مزایای میز جلو مبلی اسپرت

3 مورد از مزایای میز جلو مبلی اسپرت مبلمان از لوازم اساسی هر منزل به شمار رفته که با متعلقاتی مانند میز جلو مبلی تکمیل می یابند، همانطور که در مبلمان، مدل های اسپرت وجود دارد، این موضوع شامل حال میز جلو مبلی هم خواهد شد.
با این وجود می توان از محصولی مانند میز جلو مبلی اسپرت خبر داد که با مبلمان راحتی و مدرن، تطابق و همخوانی داشته و فضای کلی مورد پسندی را به وجود می آورد.

اما در ادامه می خواهیم به بررسی 3 مورد از مزایای میز جلو مبلی اسپرت بپردازیم که عبارتند از:

  1. میز اسپرت، از سادگی بیشتری نسبت به میز جلو مبلی کلاسیک برخوردار می باشد، یعنی از منبت کاری و سایر طرح های پیچیده در آن اثری نبوده و لذا دارای قیمت مناسب‌تری نسبت به گزینه های دیگر می باشد.
  2. دارای ارتفاع مناسب و هم سطح با مبلمان بوده و بنابراین با وجود آن، می توان چای یا کتاب را روی آن قرار داد و دیگر احتیاج به جابجایی نخواهد بود.
  3. با توجه به اینکه متریال اصلی این میز از چوب درختان طبیعی مانند راش، گردو، بلوط و … بوده، بنابراین جلوه طبیعی تر و گرم تری را به فضای مورد استفاده عطا خواهد کرد.

قیمت روز میز جلو مبلی دو طبقه

قیمت روز میز جلو مبلی دو طبقه یکی از میزهای جلو مبلی که از طراحی ارگونومیک بهره برده و بسیار مدرن و بروز می باشد، میز دو طبقه است که معمولاً آنها را از متریال مرغوب و درجه یک تولید می نمایند.
هم روی میز و هم وسط میز که فضای خالی وجود دارد، قابل استفاده بوده و بنابراین کارایی آن نسبت به میزهای ساده، بیشتر خواهد بود.
همچنین پایه های مستحکمی در این میزها تعبیه شده که باعث می شوند تا توانایی آن برای قرار گرفتن وسایلی با وزن بالا روی میز، افزایش یابد.

حال اگر تصمیم به خرید میز جلو مبلی دو طبقه گرفته اید، باید به انتخابتان تحسین گفت که دست روی مدرن ترین، زیباترین و باکیفیت ترین میز جلو مبلی گذاشته‌اید.
اگر هم خواهان اطلاع از قیمت میز جلو مبلی مذکور هستید، باید بگوییم که نرخ روز این محصول دارای نوساناتی بوده و باید آن را به صورت لحظه ای استعلام نمایید.

ضمن اینکه باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که قیمت این میز، با توجه به متریال استفاده شده در آن مانند چوب، شیشه و رزین، متفاوت خواهد بود.

طاهره لطیفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آبادیس شما را به خرید بهترین میز عسلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *